منو
سبد خرید

سنباده ای میله دار

اسکاچ سنباده میله دار  با قابلیت نصب بر روی ابزار آلاتی که قابلیت حمل میله را دارند مانند دریل و یا فرز انگشتی

میتواند عملکرد مناسبی برای محل هایی که امکان استفاده از اسکاچ های بزرگ و یا دستگاه هایی مانند فرز را ندارد به صورت راحت و آسان استفاده نمود . 

تفاوت اسکاچ سنباده میله دار با اسکاچ میله دار در این می باشد که به همراه پولیش بر اساس سایش سنباده که در بین آن قرار دارد باعث باربرداری از روی سطح کار میشود

Brand: kwb مدل: 088330
اسکاچ سنباده ای میله دار 088330اسکاچ در مرحله نهایی  پرداخت در سطوح خشن که نیاز به تکمیل سریع و یکنواخت دارند استفاده می شود. با اسکاچ ، سطح مات و ساتن بر روی فلز به دست می آید.طول عمر اسکاچ های فشرده نسبت به انواع مدلهای اسکاچ طولانی تر می باشد .اسکاچ به ویژه در کارد و چنگال، قاشق، صنایع چاقو،..
165,000 تومان
Brand: AFA مدل: AFAESMT
اسکاچ سنباده ای میله دار اسکاچ در مرحله نهایی پرداخت در سطوح خشن که نیاز به تکمیل سریع و یکنواخت دارند استفاده می شود.با اسکاچ ، سطح مات و ساتن بر روی فلز به دست می آید.طول عمر اسکاچ های فشرده نسبت به انواع مدلهای اسکاچ طولانی تر می باشد.اسکاچ به ویژه در کارد و چنگال، قاشق، صنایع چاقو، فنجانهای..
110,000 تومان
Brand: AFA مدل: CT-105
اسکاچ سنباده ای میله دار اسکاچ در مرحله نهایی پرداخت در سطوح خشن که نیاز به تکمیل سریع و یکنواخت دارند استفاده می شود. با اسکاچ ، سطح مات و ساتن بر روی فلز به دست می آید.طول عمر اسکاچ های فشرده نسبت به انواع مدلهای اسکاچ طولانی تر می باشد.اسکاچ به ویژه در کارد و چنگال، قاشق، صنایع چاقو، فنجانها..
178,000 تومان
اسکاچ سنباده ای میله دار LV-21
ناموجود
Brand: AFA مدل: LV-21
اسکاچ سنباده ای میله دار LV-21این محصول بر روی فلز و پلاستیک و ... استفاده می شود.این محصول همچنین با دریل الکتریکی قابل ست شدن و استفاده است.اسکاچ در مرحله نهایی پرداخت در سطوح خشن که نیاز به تکمیل سریع و یکنواخت دارند استفاده می شود.با اسکاچ ، سطح مات و ساتن بر روی فلز به دست می آید.طول عمر اسکاچ ..
0 تومان
اسکاچ سنباده ای میله دار 176737
ناموجود
Brand: نورتون مدل: 176737
اسکاچ سنباده ای میله دار این محصول بر روی فلز و پلاستیک و ... استفاده می شود.این محصول همچنین با دریل الکتریکی قابل ست شدن و استفاده است.اسکاچ در مرحله نهایی پرداخت در سطوح خشن که نیاز به تکمیل سریع و یکنواخت دارند استفاده می شود.با اسکاچ ، سطح مات و ساتن بر روی فلز به دست می آید.طول عمر اسکاچ ..
0 تومان
اسکاچ سنباده ای میله دار SH-11
ناموجود
Brand: AFA مدل: SH-11
اسکاچ سنباده ای میله دار SH-11اسکاچ در مرحله نهایی پرداخت در سطوح خشن که نیاز به تکمیل سریع و یکنواخت دارند استفاده می شود.با اسکاچ ، سطح مات و ساتن بر روی فلز به دست می آید.طول عمر اسکاچ های فشرده نسبت به انواع مدلهای اسکاچ طولانی تر می باشد.اسکاچ به ویژه در کارد و چنگال، قاشق، صنایع چاقو، فنجانهای..
0 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)