منو
سبد خرید

اکسید آلومینیوم

اکسید آلومینیوم
Brand: میرکا مدل: GOLD PROFLEX
سنباده واتر پروفبسیار مقاوم در برابر کار با آبحذف سریع بار از سطوحبسیار انعطاف پذیر و سازگارطول عمر طولانی نسبت به برند های معتبرمناسب برای استفاده عموم و حرفه ای هاقابلیت استفاده در محیط مرطوبلایه برداری از پوشش و ناخالصی هاناهمواری را در لبه های سطوح تصحیح می کند.مناسب برای صاف کردن سطوح قبل از رن..
0 تومان
Brand: سیا مدل: 1913
سنباده واتر پروفحذف سریع بار از سطوحبسیار انعطاف پذیر و سازگارطول عمر طولانیمناسب برای استفاده عمومقابلیت استفاده در محیط مرطوبلایه برداری از پوشش و ناخالصی هاناهمواری را در لبه های سطوح تصحیح می کند.مناسب برای صاف کردن سطوح قبل از رنگ و نقاشی..
44,500 تومان
Brand: اسمیردکس مدل: 275
سنباده واتر پروفکاربرد آن برای سایش فلزات و سنگ ها به صورت مرطوب می باشد.جهت استفاده در خودرو سازی هاسنباده زدن سطوح جهت رنگ و نقاشی..
0 تومان
Brand: دیرفوس مدل: CA337
سنباده واتر پروفجهت مصرف در:مبلمان و صنایع چوب – صنایع نقاشی و پولیشکاریجهت کار روی:چوب , نقاشی و رنگ کاری _ پلاستیک و فلزات..
0 تومان
Brand: کلینگ اسپور مدل: PS10A
سنباده واتر پروفمناسب برای سنباده کاری کامل سطوح پلاستیکی, شیشه, آهن و سنگ می باشد.حذف سریع بار از سطوحبسیار سازگار و مقاومطول عمر مناسبمناسب برای استفاده عمومقابلیت استفاده در محیط مرطوب را دارد.لایه برداری از پوشش و ناخالصی هاناهمواری را در لبه های سطوح تصحیح می کند.مناسب برای صاف کردن سطوح قبل از..
0 تومان
سنباده واتر پروف CH921
ناموجود
Brand: کاربو فلکس مدل: CH921
سنباده واتر پروفمناسب برای سنباده کاری کامل سطوح پلاستیکی, شیشه, سنگ و آهن می باشد.حذف سریع بار از سطوحبسیار سازگار و مقاومطول عمر مناسبمناسب برای استفاده عمومقابلیت استفاده در محیط مرطوب را دارد.لایه برداری از پوشش و ناخالصی هاناهمواری را در لبه های سطوح تصحیح می کند.مناسب برای صاف کردن سطوح قبل از..
0 تومان
سنباده واتر پروف KA162
ناموجود
Brand: دیرفوس مدل: KA162
سنباده واتر پروفجهت مصرف در:سايش سطوح و لبه ها – سايش پروفيل و اشكال –جهت کار دستی روی فلزات و چوب  جهت کار روی:فلز – چوب – لاك الكل – چوب رزينی..
0 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)