منو
سبد خرید

سیلیکون کارباید

سیلیکون کارباید
Brand: میرکا مدل: GOLD PROFLEX
سنباده واتر پروفبسیار مقاوم در برابر کار با آبحذف سریع بار از سطوحبسیار انعطاف پذیر و سازگارطول عمر طولانی نسبت به برند های معتبرمناسب برای استفاده عموم و حرفه ای هاقابلیت استفاده در محیط مرطوبلایه برداری از پوشش و ناخالصی هاناهمواری را در لبه های سطوح تصحیح می کند.مناسب برای صاف کردن سطوح قبل از رن..
0 تومان
Brand: سیا مدل: 1948
سنباده واتر پروفبسیار مقاوم در برابر آبحذف سریع بار از سطوحبسیار انعطاف پذیر و سازگارطول عمر طولانیمناسب برای استفاده عمومقابلیت استفاده در محیط مرطوبلایه برداری از پوشش و ناخالصی هاناهمواری را در لبه های سطوح تصحیح می کند.مناسب برای صاف کردن سطوح قبل از رنگ و نقاشی..
42,500 تومان
Brand: اسمیردکس مدل: 270
سنباده واتر پروفکاربرد آن برای سایش فلزات و سنگ ها به صورت مرطوب می باشد.جهت استفاده در خودرو سازی هاسنباده زدن سطوح جهت رنگ و نقاشی..
0 تومان
Brand: ماتادور مدل: 991A
سنباده واتر پروفمناسب برای سنباده کاری کامل سطوح پلاستیکی, چوبی و آهنی می باشد.تولید یک پوشش مات بر روی لاک الکل و رنگحذف سریع بار از سطوحبسیار انعطاف پذیر و سازگارطول عمر مناسبمناسب برای استفاده عمومقابلیت استفاده در محیط مرطوبلایه برداری از پوشش و ناخالصی هاناهمواری را در لبه های سطوح تصحیح می کند..
0 تومان
Brand: پی ای اس مدل: PA881
سنباده واتر پروفکاربرد آن برای سایش انواع سطوح چوبی, شیشه ای, و سطوح بتونه شده می باشدجهت استفاده در خودرو سازی هاسنباده زدن سطوح جهت رنگ و نقاشیانعطاف پذیر و مقاومطول عمر بالا..
0 تومان
Brand: کلینگ اسپور مدل: PS11A
سنباده واتر پروفمناسب برای سنباده کاری کامل سطوح پلاستیکی, شیشه, آهن و سنگ می باشد.حذف سریع بار از سطوحبسیار سازگار و مقاومطول عمر مناسبمناسب برای استفاده عمومقابلیت استفاده در محیط مرطوب را داردلایه برداری از پوشش و ناخالصی هاناهمواری را در لبه های سطوح تصحیح می کندمناسب برای صاف کردن سطوح قبل از ر..
0 تومان
Brand: ربیت مدل: sa891
سنباده واتر پروفاین نوع سنباده ها معمولا پشت کاغذی بوده و از آلیاژ سیلیکون کارباید هستند .دارای دانه های ریز و نزدیک به هم هستند.آنتی استاتیک بوده و کاربری خشک و تر دارند .طول عمر بالا ، قیمت مناسب و کاربردی گسترده از دیگر ویژگی های این دسته سنباده ها است.جهت امور سایش انواع فلزا..
28,500 تومان
Brand: دیرفوس مدل: AC768
سنباده واتر پروف جهت مصرف در:مبلمان و صنایع چوب – صنایع نقاشی و پولیشکاریجهت کار روی:چوب , نقاشی و رنگ کاری..
0 تومان
سنباده واتر پروف BC768 سنباده واتر پروف BC768
ناموجود
Brand: دیرفوس مدل: BC768
سنباده واتر پروف جهت مصرف در:مبلمان و صنایع چوب – صنایع نقاشی و پولیشکاریجهت کار روی:چوب , نقاشی و رنگ کاری..
0 تومان
Brand: کاربو فلکس مدل: C991
سنباده واتر پروف مناسب برای سنباده کاری کامل سطوح پلاستیکی, شیشه, سنگ و آهن می باشد.حذف سریع بار از سطوحبسیار سازگار و مقاومطول عمر مناسبمناسب برای استفاده عمومقابلیت استفاده در محیط مرطوب را دارد.لایه برداری از پوشش و ناخالصی هاناهمواری را در لبه های سطوح تصحیح می کند.مناسب برای صاف کردن سطوح ..
0 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)