منو
سبد خرید

مایع پولیش

مایع پولیش از جمله وسایل مورد نیاز برای انجام مراحل انتهایی سایش  بوده لذا برای بالا بردن کیفیت کار بعد از انجام مراحل لایه برداری و سایش و بتونه کاری از این محصولات که هر کدام در مرحله ای خاص استفاده می شود برای جلا بخشیدن به کار برده میشود.


Brand: سیا مدل: CUT
پولیش زبر، يکی ديگر از محصولات پر طرفدار کمپانی SIA برای مصارف حرفه ای ميباشد.مایع پولیش CUT دارای حجم 1 لیتر بوده که دارای کیفیتی بالا بوده و مناسب مصرف کنندگانی است که فقط قصد جلا بخشیدن و از بین بردن خط و خش اجسام را دارند.درجه بندی پولیش زبر برای لايه برداری به صورت قوی و برای براق کرد..
3,200,000 تومان
Brand: سیا مدل: PEARL
پولیش براق کننده، يکی ديگر از محصولات پر طرفدار کمپانی SIA برای مصارف حرفه ای ميباشد.مایع پولیش PEARL دارای حجم 1 لیتر بوده که دارای کیفیتی بالا بوده و مناسب مصرف کنندگانی است که فقط قصد محافظت از رنگ و براق نمودن اجسام را دارند.درجه بندی این پولیش برای محافظت از رنگ و اشعه UV بسيار مفید و..
3,200,000 تومان
Brand: سیا مدل: FINISH
پولیش نرم ، يکی ديگر از محصولات پر طرفدار کمپانی SIA برای مصارف حرفه ای ميباشد. مایع پولیش FINISH دارای حجم 1 لیتر بوده که دارای کیفیتی بالا بوده و مناسب مصرف کنندگانی است که فقط قصد جلا بخشیدن و براق نمودن اجسام را دارند.درجه بندی پولیش نرم برای لايه برداری به صورت بسیار کم و برای براق کردن سطوح بس..
3,200,000 تومان
Brand: سیا مدل: MAGIC
محلول پاک کننده MAGICاین محلول که به صورت اسپری می باشد بعد از سایش ، بر روی سطح زده میشود تا تمامی لکه ها و مواد اضافی که به صورت لکه و رنگ بر روی کار باقی مانده را از بین ببرد و بعد از خشک شدن از مایع های پولیش استفاده میشود...
32,000,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)