منو
سبد خرید

3M

3M
سنباده رول تسمه ای ِDV-0370 سنباده رول تسمه ای ِDV-0370
جدید 2 تا 3 روز آینده
Brand: 3M مدل: DV-0370
سنباده رول تسمه ایکیفیت عالی به همراه عملکرد سایش بالامناسب برای دستگاه های پرداخت و استفاده بر روی لبه پله به عنوان استاپربسیار مقاوم در مقابل سایش ..
0 تومان
Brand: 3M مدل: PF-ZS
اسکاچ میله دار PF-ZSاسکاچ در مرحله نهایی پرداخت در سطوح خشن که نیاز به تکمیل سریع و یکنواخت دارند استفاده می شود.با اسکاچ ، سطح مات و ساتن بر روی فلز به دست می آید.طول عمر اسکاچ های فشرده نسبت به انواع مدلهای اسکاچ طولانی تر می باشد.اسکاچ به ویژه در کارد و چنگال، قاشق، صنایع چاقو، فنجانهای فولادی ضد..
0 تومان
Brand: 3M مدل: 43128
اسکاچ هزارلا 43128اسکاچ در مرحله نهایی پرداخت در سطوح خشن که نیاز به تکمیل سریع و یکنواخت دارند استفاده می شود.با اسکاچ ، سطح مات و ساتن بر روی فلز به دست می آید.طول عمر اسکاچ های فشرده نسبت به انواع مدلهای اسکاچ طولانی تر می باشد.اسکاچ به ویژه در کارد و چنگال، قاشق، صنایع چاقو، فنجانهای فولادی ضد ز..
0 تومان
Brand: 3M مدل: 43139
اسکاچ هزارلا 43139اسکاچ در مرحله نهایی پرداخت در سطوح خشن که نیاز به تکمیل سریع و یکنواخت دارند استفاده می شود.با اسکاچ ، سطح مات و ساتن بر روی فلز به دست می آید.طول عمر اسکاچ های فشرده نسبت به انواع مدلهای اسکاچ طولانی تر می باشد.اسکاچ به ویژه در کارد و چنگال، قاشق، صنایع چاقو، فنجانهای فولادی ضد ز..
0 تومان
نمد میله دار 3MNM
ناموجود
Brand: 3M مدل: 3MNM
نمد میله دارایده آل برای کار در شرایط سخت -گوشه هاسطح کار عالی بعد از عملیات پولیشایده آل برای پرداخت از جمله اکثر فلزات آهنی، سنگ، شیشه و سرامیک...
0 تومان
نمد پشت کرکی 3M111518
ناموجود
Brand: 3M مدل: 3M111518
نمد پشت کرکیایده آل برای بسیاری از کاربردهای از جمله نجاری، اسلحه سازی، تیز کردن چاقو، کار جواهرات و غیرهکار طولانی مدت و سریع استفاده از ترکیب سفید برای اکثر فلزات و چوب..
0 تومان
Brand: 3M مدل: 3MPP11
پولیش 3M یکی از نام آشنا ترین و شناخته شده ترین پولیش های بدنه خودرو در جهان میباشد .سبد محصولات پولیش 3M که مناسب برای پولیش با دستگاه پولیشر میباشد و برای استفاده شخصی توصیه میشودبا نام PHOENIX قابل ارائه می باشد.با توجه به نوع رنگ ماشین و متالیک بودن آن محصولات متنوعی دارد .از ویژگی های مهم پول..
0 تومان
گیلانس جین 3M
ناموجود
Brand: 3M مدل: 3MJ
گیلانس جین 3Mپارچه های دایره ای شکل دوخته شده به هم چسبیده می شوند تا فشار بیشتری در هنگام پرداخت ایجاد شود. این پارچه های بافندگی محصولی عالی برای پرداخت هستند.برای پرداخت تمام فلزاتبرای استفاده با ترکیبات صیقل..
0 تومان
گیلانس کتان 3M
ناموجود
Brand: 3M مدل: 3MK
گیلانس کتان 3Mپارچه های دایره ای شکل دوخته شده به هم چسبیده می شوند تا فشار بیشتری در هنگام پرداخت ایجاد شود. این پارچه های بافندگی محصولی عالی برای پرداخت هستند.برای پرداخت تمام فلزاتبرای استفاده با ترکیبات صیقل..
0 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)