منو
سبد خرید

AFA

AFA
Brand: AFA مدل: SRB-100
اسکاچ رول SRB-100 اسکاچ های رول عرض بلند با پوشش یکسان بوده , یعنی به نحوی که در پشت و روی آن اسکاچ به صورت یکسان می باشند.ایده آل برای استفاده در پولیش و طراحی به صورت خط و خشصاف کردن، تمیز کردن و پرداخت سطوحاسکاچ ها سخت ترین شرایط را برای سایش پوشش ها برآورد می کنند...
1,650,000 تومان
Brand: AFA مدل: Rolls 925
اسکاچ رولی Rolls925اسکاچ های دستی  با پوشش یکسان, یعنی در پشت و روی آن به صورت یکسان می باشند.ایده آل برای صاف کردن، تمیز کردن و پرداخت سطوح اسکاچ ها سخت ترین شرایط را برای سایش پوشش ها برآورد می کنند.اسکاچ های دستی اسمیردکس با رنگ های متفاوت و زبری های مختلفی برای مصارف گوناگونی ار..
1,750,000 تومان
سنباده انگشتی QTY سنباده انگشتی QTY
جدید ناموجود
Brand: AFA مدل: QTY
سنباده های انگشتی شامل 10 عدد سنباده به صورت رول بسیار کوچک همراه با مته مخصوص برای استفاده در مواضع خاص مثل سایش حاشیه های رینگ ماشین یا درون وسایلی استوانه ای که غیر قابل دسترس و سایش بوده با این وسیله به راحتی عمل بار برداری و سایش را توسط دریل یل فرز انگشتی و حتی با دست میتوان انجام داد..
0 تومان
قیچی لوله بر Zipo قیچی لوله بر Zipo
جدید ناموجود
Brand: AFA مدل: zipo
قیچی لوله بر Zipoوسیله ای با کارکرد بسیار راحت و اندازه مناسب برای بریدن لوله ها که با تیغه فولادی و فنری بسیار قوی قابلیت تنظیم و قفل شدن بر روی لوله را داردطول عمر بالا و جنس مرغوب کالا از خصوصیات بارز این محصول بوده ..
0 تومان
Brand: AFA مدل: AFA PM111518
برای بستن روی سنباده های دیسکی فیبری برای جلوگیری از ضربه خوردن به سنبادهبرای استفاده سطوح منحنی..
290,000 تومان
Brand: AFA مدل: AFA PM111518
پد منعطف میله دار مخصوص بستن بر سر دریل های برقی و شارژیمناسب برای سطوح منحنی شکل و کوچکاستفاده آسان و راحت..
250,000 تومان
Brand: AFA مدل: AFA-g-1-115
پد پشت کرکی بر روی فرز پولیش کاری بسته میشود و سنباده پشت کرکی به روی آن چسبیده میشود..
0 تومان
Brand: AFA مدل: AFAALZ
طول عمر بالای محصولعملکرد سایش بالا - پرداخت کاری عالی - بسیار مقاومسایش انواع سطوح فلزی و استیلمقاوم در برابر حرارت و محیط های خشک یا مرطوب..
16,500 تومان
Brand: AFA مدل: AFAKOZ
طول عمر بالای محصولعملکرد سایش بالا – پرداخت کاری عالی –بسیار مقاومسایش انواع سطوح فلزی و استیل مقاوم در برابر حرارت و محیط های خشک یا مرطوب..
0 تومان
Brand: AFA مدل: LB-048M
آلن ستاره ای چاقوییآلن ها مدل های مختلفی دارند .معمولا آچارهای آلن بصورت L مانند ارائه می شوند.اما سری T مانند آنها نیز وجود دارد . معمولی،ستاره ای،شش ضلعی،سرگرد،که هر کدام باز به مدل های چاقویی،جعبه ای و ساده و از این قبیل تقسیم می شوند .آلن ها ساخته شده اند تا پیچ هایی که سری آلن در آنها قرار می ..
0 تومان
Brand: AFA مدل: VALEX
آلن چاقویی 6 گوشآلن ها مدل های مختلفی دارند .معمولا آچارهای آلن بصورت L مانند ارائه می شوند.اما سری T مانند آنها نیز وجود دارد . معمولی،ستاره ای،شش ضلعی،سرگرد،که هر کدام باز به مدل های چاقویی،جعبه ای و ساده و از این قبیل تقسیم می شوند .آلن ها ساخته شده اند تا پیچ هایی که سری آلن در آنها قرار می گیر..
0 تومان
Brand: AFA مدل: TONG YONG TOOLS
آچار T بکسابزار فوق يكی از محصولات توليدی شركت TONG YONG TOOLS است. اين ابزار آچار بكس تی شكل يا بازويی نام دارد و ابزاری كاربردی محسوب می شود. با كمك اين محصول و با توجه به سايز آن میتوانيد به‌ راحتی پيچ و مهره‌ ها را باز و بسته كنيد اين محصول آبكاری مناسبی دارد و از كيفيت ساخت بالايی برخوردار است..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 165 (14 صفحه)