منو
سبد خرید

گیلانس

گیلانس
Brand: AFA مدل: AFAJ
گیلانس جین  AFAپارچه های دایره ای شکل دوخته شده به هم چسبیده می شوند تا فشار بیشتری در هنگام پرداخت ایجاد شود.این پارچه های بافندگی محصولی عالی برای پرداخت هستند.برای پرداخت تمام فلزاتبرای استفاده با ترکیبات صیقل..
195,000 تومان
گیلانس جین 3M
ناموجود
Brand: 3M مدل: 3MJ
گیلانس جین 3Mپارچه های دایره ای شکل دوخته شده به هم چسبیده می شوند تا فشار بیشتری در هنگام پرداخت ایجاد شود. این پارچه های بافندگی محصولی عالی برای پرداخت هستند.برای پرداخت تمام فلزاتبرای استفاده با ترکیبات صیقل..
0 تومان
گیلانس جین CH
ناموجود
Brand: AFA مدل: CHJ
گیلانس جین CHپارچه های دایره ای شکل دوخته شده به هم چسبیده می شوند تا فشار بیشتری در هنگام پرداخت ایجاد شود. این پارچه های بافندگی محصولی عالی برای پرداخت هستند.برای پرداخت تمام فلزاتبرای استفاده با ترکیبات صیقل..
0 تومان
گیلانس کتان 3M
ناموجود
Brand: 3M مدل: 3MK
گیلانس کتان 3Mپارچه های دایره ای شکل دوخته شده به هم چسبیده می شوند تا فشار بیشتری در هنگام پرداخت ایجاد شود. این پارچه های بافندگی محصولی عالی برای پرداخت هستند.برای پرداخت تمام فلزاتبرای استفاده با ترکیبات صیقل..
0 تومان
Brand: AFA مدل: AFAK
گیلانس کتان AFAپارچه های دایره ای شکل دوخته شده به هم چسبیده می شوند تا فشار بیشتری در هنگام پرداخت ایجاد شود.این پارچه های بافندگی محصولی عالی برای پرداخت هستند.برای پرداخت تمام فلزاتبرای استفاده با ترکیبات صیقل..
220,000 تومان
گیلانس کتان CH
ناموجود
Brand: AFA مدل: CHK
گیلانس کتان CHپارچه های دایره ای شکل دوخته شده به هم چسبیده می شوند تا فشار بیشتری در هنگام پرداخت ایجاد شود. این پارچه های بافندگی محصولی عالی برای پرداخت هستند.برای پرداخت تمام فلزاتبرای استفاده با ترکیبات صیقل..
0 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)